Login
Print
Group Companies
 


Zapewniamy profesjonalną obsługę

Bero Polska jest wiodącym dostawcą kawy surowej, rozpuszczalnej i gourmet na terenie Polski oraz Europy Centralnej i Wschodniej. Od momentu powstania firmy w roku 1992 Bero Polska wspomaga swoich klientów w pozyskiwaniu kawy surowej i rozpuszczalnej.

 

 

Zapewniamy profesjonalny serwis dużym firmom międzynarodowym i lokalnym oraz mniejszym palarniom gourmet. Nasz wyjątkowy serwis podporządkowany jest potrzebom i celom naszych klientów.

 

Każdy z nas w pełni się identyfikuje z wykonywaną pracą i jesteśmy dumni z tego, że wchodzimy w skład wspaniałego zespołu Neumann Kaffee Gruppe. Nasze umiejętności i zaangażowanie są gwarancją pełnej satysfakcji naszych klientów.

Jesteśmy wiarygodnym partnerem, który nieustannie pielęgnuje oparte na zaufaniu relacje z klientami. O każdego klienta dbamy indywidualnie i z wyjątkową starannością.

Dzięki przynależności do Neumann Kaffee Gruppe i bezpośredniemu kontaktowi z firmami-siostrami w krajach pochodzenia i w Hamburgu posiadamy aktualną wiedzę na temat sytuacji na międzynarodowych rynkach kawy.