Importer kawy surowej – Bero

Jako Bero Polska – importer kawy surowej – należymy do grupy Neumann Kaffee Gruppe. Jest to jedna z czołowych firm w dziedzinie handlu oraz usług związanych z zieloną kawą. Naszą misją jest przede wszystkim dbanie o klientów zarówno z Polski, jak i tych zagranicznych, w tym z Europy Środkowej oraz Wschodniej. Dbamy o to, aby dostarczać naszym partnerom najlepiej wyselekcjonowane kawy z segmentu komercyjnego, a także speciality i kawy organic. Starannie pozyskujemy i dostarczamy również kawy rozpuszczalne, w tym zarówno kawy liofilizowane, kawy w formie proszku czy aglomerowane. Jako członek Neumann Kaffee Gruppe mamy niemal nieograniczony dostęp do najlepszych jakości w świecie kawy, ponadto posiadamy wiedzę i doświadczenie ekspertów, od plantacji po palarnie.

Na polskim rynku działamy od 1992 roku, od początku funkcjonując z ramienia Neumann Kaffee Gruppe. W 1996 roku siedzibę firmy przenieśliśmy do Gdyni. Od lat 90-tych rozwijamy się wraz z naszymi klientami, dostarczając im najlepsze ziarna kawy Arabica i Robusta, jakie można znaleźć na rynku. Jesteśmy dumni z każdej współpracy, bowiem nasze wieloletnie doświadczenie i pasja naszego zespołu sprawiają, że nasi klienci nam ufają. Dbamy o każdą współpracę i importujemy kawy, które będą służyć naszym klientom oraz ich biznesom.

W Bero Polska zajmujemy się sprzedażą najwyższej jakości kawy surowej w różnej formie. Standardowo oferujemy kawę w workach po 60kg. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów sprzedajemy też kawę w big bagach – pakowaną po 1000kg, a także od niedawna w małych opakowaniach – kartonach po 20kg. Jeśli szukasz dobrych jakościowo produktów – skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie to, czego potrzebujesz najbardziej. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej oferty.

Nasza misja

Naszą misją jest utrzymywanie trwałych relacji pomiędzy producentami kawy a palarniami.

.

Ponadto wspieranie i dbanie o producentów kawy poprzez udział w programach podnoszących jakość kawy i standard życia rolników.

.

Link to NKG Bloom program supporting farmers:

Nasza działalność

Nasze usługi skupiają się na potrzebach i celach klientów. Kontrolując łańcuch dostaw, dostarczamy potrzebną im kawę – od mieszanek, poprzez kawy certyfikowane lub ekologiczne, po wyjątkowe mikroloty.

.

Dbamy o sprawną obsługę logistyczną i wsparcie marketingowe kontrahentów. Staramy się być na bieżąco z wydarzeniami w świecie kawy i dostarczać informacji nie tylko o cenach, ale także o innowacjach i trendach.

.

Nasz zespół

Poznaj ludzi tworzących Bero Polskę

Każdy z naszych pracowników wnosi cenny wkład w doradztwo i wspieranie naszych klientów. Łączymy wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę na temat kawy, z zaangażowaniem i ciągłym rozwojem.

Jeśli masz ochotę nas bliżej poznać lub potrzebujesz pomocy w temacie kawy- zadzwoń albo napisz do nas.

Michał Ansary

Managing Director

michael.ansary@nkg.coffee

tel.: 58 627 31 60

Mirella Cielek

    Co-Managing Director/      Head of Sales Eastern Europe 

mirella.cielek@nkg.coffee

tel.: +49 40 37001 459
mobile: +49 162 7994055

Karolina Fijas- Trzemżalska

Chief Accountant
 karolina.fijas@nkg.coffee
tel.: 58 627 31 64
mobile: +48 667 619 013

Jerzy Remiszewski

Accounting

jerzy.remiszewski@nkg.coffee

tel.: 58 627 31 69

Maks Mazurkiewicz

Senior Trader

maks.mazurkiewicz@nkg.coffee

tel.: 58 627 31 65
mobile: +48 665 697 111

Elżbieta Citak-Stosik

Trader
 elzbieta.citak-stosik@nkg.coffee
tel.: 58 627 31 74

Martina Cieniewicz

Trader

martina.cieniewicz@nkg.coffee

tel.: 58 627 31 71
mobile: +48 661 508 911

Agata Wiśniewska

Office
agata.wisniewska@nkg.coffee

tel.: 58 627 31 70
mobile: +48 661 599 489

Dorota Dickert

Logistic Manager

dorota.dickert@nkg.coffee
tel.: 58 627 31 63
Mobile:
+48 661 539 911

Renata Opólko

Logistics

renata.opolko@nkg.coffee

tel.: 58 627 31 75
mobile: +48 667 924 111

Marcin Krzesiński

Logistics

marcin.krzesinski@nkg.coffee
tel.: 58 627 31 76
mobile: +48 603 182 128

Iza Widzgowska

Business Administration/ Marketing

izabela.widzgowska@nkg.coffee

tel.: 58 627 31 73

Paweł Richert

Business Administration

 pawel.richert@nkg.coffee
tel.: 58 627 31 67

Paulina Gwarek

Quality Manager

paulina.gwarek@nkg.coffee

tel.: 58 627 31 72
mobile: +48 663 612 111

Anna Pepłońska

Quality

anna.peplonska@nkg.coffee

tel.: 58 627 31 68

Nasze produkty

Każda strefa wytwarza niepowtarzalny rodzaj kawy. Wysokość nad poziomem morza, gleba i dany mikroklimat wpływają na różnorodność smaków.

Im wyżej rośnie kawa, tym jej ziarno jest twardsze, a to może przekładać się jej lepszy smak. Będziemy zaszczyceni mogąc współpracować z Państwem nad wyjątkowymi produktami.

Kawa zielona

 • arabika

 • robusta

Kawa rozpuszczalna

 • proszek

 • liofilizowana

 • aglomerowana

Landingpage

Handel

Zapewniamy dostęp do aktualnych informacji giełdowych i analiz. Każdy klient znajdzie u nas dostosowaną do siebie ofertę, możliwość kontraktacji i wsparcie przy budowaniu strategii zakupowej. Zapewniamy obsługę ryzyka zmian cen i fixacji giełdowych, a także wsparcie przy wyszukiwaniu źródeł zaopatrzenia w krajach pochodzenia.

W naszej ofercie posiadamy kawę z różnych stron świata:

 • Afryka

 • Ameryka Południowa

 • Ameryka Centralna

 • Australia

 • Południowo-Wschodnia Azja

 • Południowa Azja

 • Landingpage
 • Landingpage
 • Landingpage
 • Landingpage
 • Landingpage
 • Landingpage

Ocena jakości

. . Dokładnie sprawdzamy każdą kawę i każdą dostawę, która przechodzi przez nasz magazyn, by upewnić się, że jej standard jest zgodny z wytycznymi. Oferujemy wysyłkę próbek oraz pomoc w wyborze, czy stworzeniu blendu. Codzienna ocena jakości jest zgodna z zasadami protokołu SCA i standardów jakościowych.

 

 

 

 

Dzięki doświadczeniu i wiedzy eksperckiej naszych Q-graderów służymy pomocą w zakresie doboru i oceny jakości, profili palenia czy blendowania.

 • Landingpage
 • Landingpage
 • Landingpage
 • Landingpage
 • Landingpage
 • Landingpage
 • Landingpage
 • Landingpage

Logistyka

Nasza logistyka dba o to, żeby zapewnić ciągłość i terminowość dostaw począwszy od załadowania kawy na statek w kraju pochodzenia, przez transport morski, rozładunek i magazynowanie, aż do dostawy zgodnie z kontraktem.

Partnerstwo

Na każdym z etapów wspierają nas firmy siostrzane, które z ramienia Neumann Kaffe Gruppe odpowiadają za kontrolę, produkcję i realizację dostaw. Regularnie odwiedzamy naszych partnerów biznesowych na świecie, żeby zrozumieć i poznać ich szczegółowe wartości i zasady funkcjonowania. Jako członek Neumann Kaffe Gruppe współpracujemy z 50 firmami w 28 krajach w ramach grupy.

Landingpage

Skontaktuj się z nami

Nie wahaj się i skontaktuj się z nami w sprawie próbek, notatek z cuppingów, czy wyceny. Nasi handlowcy są tutaj, aby Ci doradzić i dostarczyć potrzebnych informacji.

Dostępność każdej kawy może ulec zmianie.

Certifications we support