O nas

Kim jesteśmy

Bero Polska jest członkiem Neumann Kaffee Gruppe – wiodącej grupy handlowo-usługowej specjalizującą się w zielonej kawie. Jako Bero Polska dbamy o naszych klientów z Polski, Europy Środkowej i Wschodniej. Naszym partnerom zapewniamy zarówno ogólnodostępną, komercyjną zieloną kawę, jak i starannie wyselekcjonowane zielone kawy speciality i mikroloty. Pozyskujemy i dostarczamy również różne rodzaje kawy rozpuszczalnej, tj.: proszek, aglomerowaną i liofilizowaną. Jako członek Neumann Kaffee Gruppe mamy niemal nieograniczony dostęp do najlepszej jakości kaw na świecie, wiedzy i doświadczenia wielu ekspertów, zaczynając od plantacji i kończąc na palarni. Tu wszystko kręci się wokół kawy.

Firma Bero Polska powstała w 1992 roku wraz z początkiem Neumann Kaffee Gruppe. W 1996 roku firma przeniosła się z Warszawy do Gdyni i od tego czasu rośnie razem z klientami. Bycie częścią NKG i jej globalna siła pozwala na odkrywanie i zaopatrywanie naszych klientów w najlepsze kawy jakich poszukują. Nasze wieloletnie doświadczenie i pasja naszego zespołu sprawiają, że jesteśmy firmą, z której możemy być dumni.

Nasza misja

Our mission is a lasting relationship between producers of green coffee beans and coffee roasters.

.

Also providing care to producers by joining programs that improve the quality of coffee and the farmers' standard of living.

.

Link do programu NKG Bloom wspierającego rolników:

Strona internetowa NKG BLOOM

Nasza działalność

Our services focus on the needs and goals of our customers. By controlling the supply chain, we provide coffee they need – from blends, through certified or organic coffees, to unique microlots.

.

We take care of efficient logistics services and marketing support for contractors. We try to keep them up to date with the events in the coffee world and to be informed not only about prices, but also about innovations and trends.

.

Nasz zespół

Poznaj ludzi tworzących Bero Polskę

Każdy z naszych pracowników wnosi cenny wkład w doradztwo i wspieranie naszych klientów. Łączymy wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę na temat kawy, z zaangażowaniem i ciągłym rozwojem.

Jeśli masz ochotę nas bliżej poznać lub potrzebujesz pomocy w temacie kawy- zadzwoń albo napisz do nas.

Michał Ansary

Managing Director michael.ansary@nkg.coffee
tel.: 58 627 31 60

Maks Mazurkiewicz

Trader
maks.mazurkiewicz@nkg.coffee
tel.: 58 627 31 65
mobile: +48 665 697 111

Elżbieta Citak-Stosik

Trader
 elzbieta.citak-stosik@nkg.coffee
tel.: 58 627 31 74

Paweł Richert

Business Administration  pawel.richert@nkg.coffee
tel.: 58 627 31 67

Paulina Gwarek

Quality Manager  paulina.gwarek@nkg.coffee
tel.: 58 627 31 72
mobile: +48 663 612 111

Anna Pepłońska

Quality
 anna.peplonska@nkg.coffee
tel.: 58 627 31 68

Iza Widzgowska

Business Administration/ Marketing
izabela.widzgowska@nkg.coffee

tel.: 58 627 31 73

Karolina Fijas- Trzemżalska

Chief Accountant
 karolina.fijas@nkg.coffee
tel.: 58 627 31 64
mobile: +48 667 619 013

Jerzy Remiszewski

Accounting jerzy.remiszewski@nkg.coffee tel.: 58 627 31 69

Sylwia Kruglińska

Logistic Manager sylwia.kruglinska@nkg.coffee
tel.: 58 627 31 62
mobile: +48 601 912 043

Justyna Pogorzelska

Logistics
justyna.pogorzelska@nkg.coffee
tel.: 58 627 31 63

Nasze produkty

Każda strefa wytwarza niepowtarzalny rodzaj kawy. Wysokość nad poziomem morza, gleba i dany mikroklimat wpływają na różnorodność smaków.

Im wyżej rośnie kawa, tym jej ziarno jest twardsze, a to może przekładać się jej lepszy smak. Będziemy zaszczyceni mogąc współpracować z Państwem nad wyjątkowymi produktami.

Green Coffee

 • Arabica

 • Robusta

Soluble Coffee

 • powder

 • freeze dried

 • agglomerated

Pobierz Naszą ofertę

Handel

Zapewniamy dostęp do aktualnych informacji giełdowych i analiz. Każdy klient znajdzie u nas dostosowaną do siebie ofertę, możliwość kontraktacji i wsparcie przy budowaniu strategii zakupowej. Zapewniamy obsługę ryzyka zmian cen i fixacji giełdowych, a także wsparcie przy wyszukiwaniu źródeł zaopatrzenia w krajach pochodzenia.

W naszej ofercie posiadamy kawę z różnych stron świata:

 • Afryka

 • Ameryka Południowa

 • Ameryka Centralna

 • Australia

 • Południowo-Wschodnia Azja

 • Południowa Azja

Ocena jakości

.
.
We thoroughly check every coffee and every delivery that passes through our warehouse to make sure its standard meets the guidelines.

.

We offer shipment of samples of selected qualities and assistance in choosing or creating a blend. The daily quality assessment complies with the principles of the SCA protocol and quality standards.

.

Thanks to the experience and expertise of our Q-grader, we provide assistance in the selection and evaluation of quality, roasting and blending profiles.

Logistyka

Nasza logistyka dba o to, żeby zapewnić ciągłość i terminowość dostaw począwszy od załadowania kawy na statek w kraju pochodzenia, przez transport morski, rozładunek i magazynowanie, aż do dostawy zgodnie z kontraktem.

Partnerstwo

Na każdym z etapów wspierają nas firmy siostrzane, które z ramienia Neumann Kaffe Gruppe odpowiadają za kontrolę, produkcję i realizację dostaw. Regularnie odwiedzamy naszych partnerów biznesowych na świecie, żeby zrozumieć i poznać ich szczegółowe wartości i zasady funkcjonowania. Jako członek Neumann Kaffe Gruppe współpracujemy z 50 firmami w 28 krajach w ramach grupy.

Dowiedz się więcej o członkach Neumann Kaffe Gruppe

Skontaktuj się z nami

Nie wahaj się i skontaktuj się z nami w sprawie próbek, notatek z cuppingów, czy wyceny. Nasi handlowcy są tutaj, aby Ci doradzić i dostarczyć potrzebnych informacji.

Dostępność każdej kawy może ulec zmianie.

Kontakt

Nasze certyfikaty

Bero Polska sp. z o.o.
ul. 10 Lutego 16
81-364 Gdynia
Poland

Tel: +48 58 627 31 61
E-mail: bero.polska@nkg.coffee

Śledź nas