O nas

 

Kim jesteśmy

Bero Polska jest członkiem Neumann Kaffee Gruppe – wiodącej grupy handlowo-usługowej specjalizującą się w zielonej kawie. Jako Bero Polska dbamy o naszych klientów z Polski, Europy Środkowej i Wschodniej. Naszym partnerom zapewniamy zarówno ogólnodostępną, komercyjną zieloną kawę, jak i starannie wyselekcjonowane zielone kawy speciality i mikroloty. Pozyskujemy i dostarczamy również różne rodzaje kawy rozpuszczalnej, tj.: mieloną, aglomerowaną i liofilizowaną. Jako członek Neumann Kaffee Gruppe mamy niemal nieograniczony dostęp do najlepszej jakości kaw na świecie, wiedzy i doświadczenia wielu ekspertów, zaczynając od plantacji i kończąc na palarni. Tu wszystko kręci się wokół kawy.

Firma Bero Polska powstała w 1992 roku wraz z początkiem Neumann Kaffee Gruppe. W 1996 roku firma przeniosła się z Warszawy do Gdyni i od tego czasu rośnie razem z klientami. Bycie częścią NKG i jej globalna siła pozwala na odkrywanie i zaopatrywanie naszych klientów w najlepsze kawy jakich poszukują. Nasze wieloletnie doświadczenie i pasja naszego zespołu sprawiają, że jesteśmy firmą, z której możemy być dumni.

 

Nasza misja

Naszą misją jest utrzymywanie i zapewnianie relacji pomiędzy światowymi producentami kawy a branżami kawowymi. Poprzez kontrolę łańcucha dostaw masz pewność, że dostajesz kawę, której potrzebujesz, z wybranego przez siebie źródła. Od mieszanek po unikalne mikroloty, certyfikowane lub ekologiczne kawy, a także projekty specjalne – jesteśmy Twoim partnerem w dostarczaniu produktu, sprawnej obsługi logistycznej i wsparcia marketingowego. Przede tym wszystkim chodzi nam o trwałe relacje.

Link do programu NKG Bloom wspierającego rolników:

Strona internetowa NKG BLOOM

Nasza działalność

 

Bero Polska ma idealną lokalizację pozwalającą na dostęp do profesjonalnych usług logistycznych, z której nasi lokalni partnerzy czerpią wartość dodaną.

Dbamy o to, aby wszyscy nasi partnerzy biznesowi byli na bieżąco z wydarzeniami w świecie kawy i informowani nie tylko o cenach, ale także o nowych produktach, innowacjach i trendach.

Nasz zespół

 

Poznaj ludzi tworzących Bero Polskę

Każdy z naszych pracowników wnosi cenny wkład w doradztwo i wspieranie naszych klientów oraz rozbudowę łańcucha wartości. Łączymy ponadprzeciętną wiedzę fachową w zakresie kawy oraz wieloletnie doświadczenie, z pasją i zaangażowaniem i ciągłym rozwojem.

Jeśli masz ochotę nas bliżej poznać, przyjść do nas na cupping kawy albo z nami poćwiczyć- nie wahaj się i zadzwoń albo napisz do nas. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, byś był usatysfakcjonowany.

Michał Ansary

Managing Director michael.ansary@nkg.coffee 
tel.: 58 627 31 60

Maks Mazurkiewicz

Trader
maks.mazurkiewicz@nkg.coffee 
tel.: 58 627 31 65
mobile: +48 665 697 111

Elżbieta Citak-Stosik

Trader

elzbieta.citak-stosik@nkg.coffee

tel.: 58 627 31 74
mobile: +48 663 066 111

Paweł Richert

Business Administration  pawel.richert@nkg.coffee 
tel.: 58 627 31 67

Paulina Gwarek

Quality Manager  paulina.gwarek@nkg.coffee 
tel.: 58 627 31 72
mobile: +48 663 612 111

Anna Pepłońska

Quality
 anna.peplonska@nkg.coffee 
tel.: 58 627 31 68

Iza Widzgowska

Business Administration/ Marketing 
izabela.widzgowska@nkg.coffee
 
tel.: 58 627 31 73

Karolina Fijas- Trzemżalska

Chief Accountant
 karolina.fijas@nkg.coffee 
tel.: 58 627 31 64
mobile: +48 667 619 013

Krystyna Kobielska

Accounting

krystyna.kobielska@nkg.coffee

tel.: 58 627 31 66

Sylwia Kruglińska

Logistic Manager sylwia.kruglinska@nkg.coffee 
tel.: 58 627 31 62
mobile: +48 601 912 043

Justyna Pogorzelska

Logistics

justyna.pogorzelska@nkg.coffee
tel.: 58 627 31 63

Nasze podejście

 

Zapewnienie profesjonalnej obsługi

Świadczymy profesjonalne usługi dla dużych, międzynarodowych i krajowych palarni, a także dla małych smakoszy. Nasze doskonałe usługi koncentrują się na potrzebach i celach naszych klientów. Każdy w Bero Polsce w pełni identyfikuje się ze swoją pracą i jest dumny z bycia częścią Neumann Kaffee Gruppe.

Nasze umiejętności i otwarcie gwarantują pełną satysfakcję klienta. Jesteśmy wiarygodnym partnerem, z naszymi klientami pielęgnujemy oparte na zaufaniu relacje. Nasze podejście jest unikalne i indywidualnie dostosowane do każdego klienta.

Z pomocą członków NKG, bezpośrednio lub za pośrednictwem naszych siostrzanych firm w Hamburgu, jesteśmy w stanie wyjaśnić rozwój sytuacji na rynku międzynarodowym.

Nasze produkty

 

Each zone produces a unique type of coffee. Altitude, soil and the different microclimates contribute to the variety of flavors.

For each special type of coffee we have established a brand which we export under our registered brand name. The better the coffee and the higher it is grown, the harder and more valuable the designated bean.

We would be delighted to work together with you on exclusive qualities.

Rodzaje naszych kaw

 

 

Kawa zielona

 • Arabika

 • Robusta

Kawa rozpuszczalna

 • mielona

 • liofilizowana

 • aglomerowana

Handel

 

Zapewniamy dostęp do globalnych partnerów w świecie kawy, do aktualnych informacji giełdowych i analiz. Każdy klient znajdzie u nas dostosowaną do siebie ofertę, możliwość kontraktacji i wsparcie przy budowaniu strategii zakupowej. Zapewniamy obsługę ryzyka zmian cen i fixacji giełdowych a także wsparcie przy wyszukiwaniu źródeł zaopatrzenia w krajach pochodzenia.

W naszej ofercie posiadamy kawę z różnych stron świata:

 • Afryka

 • Ameryka Południowa

 • Ameryka Centralna

 • Australia

 • Południowo-Wschodnia Azja

 • Południowa Azja

Ocena jakości

 

. . Dokładnie sprawdzamy każdą kawę i każdą dostawę, która przechodzi przez nasz magazyn, żeby upewnić się, że jej standard jest zgodny z wytycznymi. Oferujemy wysyłkę próbek z wybranych jakości i pomoc w wyborze, czy stworzeniu blendu. Codzienna ocena jakości jest zgodna z zasadami protokołu SCA i standardów jakościowych.

Doświadczenie i wiedza ekspercka w tym Q-gradera pomaga w konsultacjach przy doborze i ocenie jakości, profili palenia czy tworzenia mieszanek.

Logistyka

 

Nasza logistyka dba o to, żeby zapewnić ciągłość i terminowość dostaw począwszy od załadowania kawy na statek w kraju pochodzenia, przez transport morski, rozładunek i magazynowanie aż do dostawy zgodnie z kontraktem.

Partnerstwo

 

Na każdym z tych etapów wspierają nas firmy siostrzane, które z ramienia Neumann Kaffe Gruppe odpowiadają za kontrolę, produkcję i realizację dostaw już w krajach pochodzenia. Regularnie odwiedzamy naszych partnerów biznesowych na świecie, żeby zrozumieć i poznać ich szczegółowe wartości i zasady funkcjonowania. Jako członek Neumann Kaffe Gruppe współpracujemy z 50 firmami w 28 krajach w ramach grupy.

Dowiedz się więcej o członkach Neumann Kaffe Gruppe

Skontaktuj się z nami

 

Jeśli jesteś zainteresowany jakimkolwiek rodzajem kawy prosimy o kontakt z nami. Oferujemy kawy speciality, kawy z segmentu arabika i robusta oraz kawy rozpuszczalne. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami w sprawie próbek, notatek z cuppingów, czy wyceny. Obaj nasi handlowcy są tutaj, aby Ci służyć i dostarczać informacji. Dostępność każdej kawy może ulec zmianie.

Kontakt

Jesteśmy certyfikowani

 

Bero Polska sp. z o.o.
ul. 10 Lutego 16
81-364 Gdynia
Poland

Tel: +48 58 627 31 61
E-mail: bero.polska@nkg.coffee

Śledź nas

Tutaj nas możesz znaleźć