O nas

 

Kim jesteśmy

Bero Polska jest członkiem Neumann Kaffee Gruppe – wiodącej grupy handlowo-usługowej specjalizującą się w zielonej kawie. Jako Bero Polska dbamy o naszych klientów z Polski, Europy Środkowej i Wschodniej. Naszym partnerom zapewniamy zarówno ogólnodostępną, komercyjną zieloną kawę, jak i starannie wyselekcjonowane zielone kawy speciality i mikroloty. Pozyskujemy i dostarczamy również różne rodzaje kawy rozpuszczalnej, tj.: mieloną, aglomerowaną i liofilizowaną. Jako członek Neumann Kaffee Gruppe mamy niemal nieograniczony dostęp do najlepszej jakości kaw na świecie, wiedzy i doświadczenia wielu ekspertów, zaczynając od plantacji i kończąc na palarni. Tu wszystko kręci się wokół kawy.

Firma Bero Polska powstała w 1992 roku wraz z początkiem Neumann Kaffee Gruppe. W 1996 roku firma przeniosła się z Warszawy do Gdyni i od tego czasu rośnie razem z klientami. Bycie częścią NKG i jej globalna siła pozwala na odkrywanie i zaopatrywanie naszych klientów w najlepsze kawy jakich poszukują. Nasze wieloletnie doświadczenie i pasja naszego zespołu sprawiają, że jesteśmy firmą, z której możemy być dumni.

 

Nasza misja

Naszą misją jest utrzymywanie i zapewnianie relacji pomiędzy światowymi producentami kawy a branżami kawowymi. Poprzez kontrolę łańcucha dostaw masz pewność, że dostajesz kawę, której potrzebujesz, z wybranego przez siebie źródła. Od mieszanek po unikalne mikroloty, certyfikowane lub ekologiczne kawy, a także projekty specjalne – jesteśmy Twoim partnerem w dostarczaniu produktu, sprawnej obsługi logistycznej i wsparcia marketingowego. Przede tym wszystkim chodzi nam o trwałe relacje.

Link do programu NKG Bloom wspierającego rolników:

Strona internetowa NKG BLOOM

Nasza działalność

 

Bero Polska ma idealną lokalizację pozwalającą na dostęp do profesjonalnych usług logistycznych, z której nasi lokalni partnerzy czerpią wartość dodaną.

Dbamy o to, aby wszyscy nasi partnerzy biznesowi byli na bieżąco z wydarzeniami w świecie kawy i informowani nie tylko o cenach, ale także o nowych produktach, innowacjach i trendach.

Nasz zespół

 

Poznaj ludzi tworzących Bero Polskę

Każdy z naszych pracowników wnosi cenny wkład w doradztwo i wspieranie naszych klientów oraz rozbudowę łańcucha wartości. Łączymy ponadprzeciętną wiedzę fachową w zakresie kawy oraz wieloletnie doświadczenie, z pasją i zaangażowaniem i ciągłym rozwojem.

Jeśli masz ochotę nas bliżej poznać, przyjść do nas na cupping kawy albo z nami poćwiczyć- nie wahaj się i zadzwoń albo napisz do nas. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, byś był usatysfakcjonowany.

Michał Ansary

Managing Director michael.ansary@nkg.coffee 
tel.: 58 627 31 60

Maks Mazurkiewicz

Trader
maks.mazurkiewicz@nkg.coffee 
tel.: 58 627 31 65
mobile: +48 665 697 111

Elżbieta Citak-Stosik

Trader

elzbieta.citak-stosik@nkg.coffee

tel.: 58 627 31 74
mobile: +48 663 066 111

Paweł Richert

Business Administration  pawel.richert@nkg.coffee 
tel.: 58 627 31 67

Paulina Gwarek

Quality Manager  paulina.gwarek@nkg.coffee 
tel.: 58 627 31 72
mobile: +48 663 612 111

Anna Pepłońska

Quality
 anna.peplonska@nkg.coffee 
tel.: 58 627 31 68

Iza Widzgowska

Business Administration/ Marketing 
izabela.widzgowska@nkg.coffee
 
tel.: 58 627 31 73

Karolina Fijas- Trzemżalska

Chief Accountant
 karolina.fijas@nkg.coffee 
tel.: 58 627 31 64
mobile: +48 667 619 013

Krystyna Kobielska

Accounting

krystyna.kobielska@nkg.coffee

tel.: 58 627 31 66

Sylwia Kruglińska

Logistic Manager sylwia.kruglinska@nkg.coffee 
tel.: 58 627 31 62
mobile: +48 601 912 043

Justyna Pogorzelska

Justyna Pogorzelska

Logistics

justyna.pogorzelska@nkg.coffee
tel.: 58 627 31 63

Nasze podejście

 

Zapewnienie profesjonalnej obsługi

Świadczymy profesjonalne usługi dla dużych, międzynarodowych i krajowych palarni, a także dla małych smakoszy. Nasze doskonałe usługi koncentrują się na potrzebach i celach naszych klientów. Każdy w Bero Polsce w pełni identyfikuje się ze swoją pracą i jest dumny z bycia częścią Neumann Kaffee Gruppe.

Nasze umiejętności i otwarcie gwarantują pełną satysfakcję klienta. Jesteśmy wiarygodnym partnerem, z naszymi klientami pielęgnujemy oparte na zaufaniu relacje. Nasze podejście jest unikalne i indywidualnie dostosowane do każdego klienta.

Z pomocą członków NKG, bezpośrednio lub za pośrednictwem naszych siostrzanych firm w Hamburgu, jesteśmy w stanie wyjaśnić rozwój sytuacji na rynku międzynarodowym.

Nasze produkty

 

Każda strefa wytwarza niepowtarzalny rodzaj kawy. Wysokość nad poziomem morza, gleba i różne mikroklimaty wpływają na różnorodność smaków.

Dla każdego specjalnego gatunku kawy stworzyliśmy markę, którą eksportujemy pod naszą zarejestrowaną marką. Im wyżej rośnie kawa, tym jej ziarno jest twardsze, a to nadaje jej lepszy smak. Będziemy zaszczyceni mogąc współpracować z Państwem nad wyjątkowymi produktami.

Rodzaje naszych kaw

 

 

Kawa zielona

 • Arabika

 • Robusta

Kawa rozpuszczalna

 • mielona

 • liofilizowana

 • aglomerowana

Handel

 

Zapewniamy dostęp do globalnych partnerów w świecie kawy, do aktualnych informacji giełdowych i analiz. Każdy klient znajdzie u nas dostosowaną do siebie ofertę, możliwość kontraktacji i wsparcie przy budowaniu strategii zakupowej. Zapewniamy obsługę ryzyka zmian cen i fixacji giełdowych a także wsparcie przy wyszukiwaniu źródeł zaopatrzenia w krajach pochodzenia.

W naszej ofercie posiadamy kawę z różnych stron świata:

 • Afryka

 • Ameryka Południowa

 • Ameryka Centralna

 • Australia

 • Południowo-Wschodnia Azja

 • Południowa Azja

Ocena jakości

 

. . Dokładnie sprawdzamy każdą kawę i każdą dostawę, która przechodzi przez nasz magazyn, żeby upewnić się, że jej standard jest zgodny z wytycznymi. Oferujemy wysyłkę próbek z wybranych jakości i pomoc w wyborze, czy stworzeniu blendu. Codzienna ocena jakości jest zgodna z zasadami protokołu SCA i standardów jakościowych.

Doświadczenie i wiedza ekspercka w tym Q-gradera pomaga w konsultacjach przy doborze i ocenie jakości, profili palenia czy tworzenia mieszanek.

Logistyka

 

Nasza logistyka dba o to, żeby zapewnić ciągłość i terminowość dostaw począwszy od załadowania kawy na statek w kraju pochodzenia, przez transport morski, rozładunek i magazynowanie aż do dostawy zgodnie z kontraktem.

Partnerstwo

 

Na każdym z tych etapów wspierają nas firmy siostrzane, które z ramienia Neumann Kaffe Gruppe odpowiadają za kontrolę, produkcję i realizację dostaw już w krajach pochodzenia. Regularnie odwiedzamy naszych partnerów biznesowych na świecie, żeby zrozumieć i poznać ich szczegółowe wartości i zasady funkcjonowania. Jako członek Neumann Kaffe Gruppe współpracujemy z 50 firmami w 28 krajach w ramach grupy.

Dowiedz się więcej o członkach Neumann Kaffe Gruppe

Skontaktuj się z nami

 

Jeśli jesteś zainteresowany jakimkolwiek rodzajem kawy prosimy o kontakt z nami. Oferujemy kawy speciality, kawy z segmentu arabika i robusta oraz kawy rozpuszczalne. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami w sprawie próbek, notatek z cuppingów, czy wyceny. Obaj nasi handlowcy są tutaj, aby Ci służyć i dostarczać informacji. Dostępność każdej kawy może ulec zmianie.

Kontakt

Jesteśmy certyfikowani

 

Bero Polska sp. z o.o.
ul. 10 Lutego 16
81-364 Gdynia
Poland

Tel: +48 58 627 31 61
E-mail: bero.polska@nkg.coffee

Śledź nas

Tutaj nas możesz znaleźć