Kawa organic

Dbając o zdrowie – często inwestujemy w żywność organiczną. Warto przyjrzeć się także kawie organic, którą posiadamy w naszej ofercie. Do jej wytworzenia nie można wykorzystywać żadnych substancji chemicznych. Kawa organiczna, którą mogą Państwo u nas nabyć jest wolna od:

  • sztucznych nawozów,
  • pestycydów,
  • sterydów
  • oraz zbędnych substancji chemicznych.

Organiczna kawa

Kawa organiczna, której prowadzimy sprzedaż jest zdecydowanie odmienna od konwencjonalnych ziaren, które nie są certyfikowane. Produkty organiczne są wyodrębnione i objęte specjalną troską już na etapie uprawy. Warto zaznaczyć, że cały szlak pozyskania kaw organic jest transparentny. Co oznacza, że nie mieszają się one podczas procesu przetwarzania, pakowania czy samego transportu z konwencjonalnym ziarnem. Nasza kawa organic przechodzi wszelkie kontrole jakości, dzięki czemu mają Państwo pewność, że jest to kawa zdrowa nie tylko dla organizmu, ale także dla otoczenia w którym jest uprawiana. Plantacje organiczne są zlokalizowane w przyjaznych miejscach, najczęściej będąc częścią większych, naturalnych ekosystemów. Warto wspomnieć, że oprócz niesamowitych doznań smakowych, ziarna ekologicznej kawy surowej, które nie są nadmiernie przetwarzane i traktowanie substancjami chemicznymi, mają w sobie bardzo dużo antyoksydantów.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem kawy organicznej – zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania.